Sarıyer Arşiv Depolama Firması

Depolama
Depolama

Sarıyer Arşiv Depolama firması mi arıyorsunuz? O halde ihtiyacınız olan depolama Hizmeti için en doğru adrestesiniz. Ev eşyası, ofis eşyası, kırılacak eşya, elektronik, arşiv ya da evrak gibi her türlü eşya depolama ihtiyacınızda her zaman yanınızdayız. Profesyonel ekibimiz ve son teknoloji ile donatılmış akıllı depolarımız, ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verecek durumdadır.

Bize ulaşın ve ihtiyacınız olan depolama çözümlerini bizden dinleyin: 444 6 421

Ofis ya da evinizin bulunduğu binaların yeniden yapılandırılması, taşınma durumları, arşivlerin yenilenmesi veya yapılandırılması, ticari olarak bulunan mallarınızın depolama ihtiyacı gibi durumlarda depolama Hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu gibi durumlarda güvenli bir şekilde depo alanı sunan ve profesyonel ekibiyle tüm süreci sorunsuz yöneten Axanak Depolama sizin en büyük yardımcınız olmaktadır.

Sarıyer Arşiv Depolama Hizmeti Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Sarıyer Arşiv Depolama hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Depolama hizmeti sırasında önemli noktaları gözden kaçırmanız durumunda, eşyalarınız ciddi zararlarla karşılaşabilir, maddi kayıplara uğrayabilirsiniz.

Depolama Hizmeti
Depolama Hizmeti

• Uygun olmayan koşullarda depolama, rutubet, nem ya da yoğun güneş ışığı alan depolar eşyalarınıza zarar verebilir. Depolama hizmeti alırken mutlaka alanla ilgili detaylı bilgiye sahip olmalısınız.

• Yeterli güvenlik tedbirleri alınmamış depolarda, eşyalarınız hırsızlık olaylarına kurban gidebilir. Depoların güvenilir olup olmadığını mutlaka öğrenerek hizmet alınız.

• Alanın kapasitesinden daha fazla eşya konulması, eşyalara zarar verebilir, kırılmalarına, bozulmalarına hatta bir daha kullanılamayacak duruma gelmelerine sebep olabilir. Bu yüzden eşyalarınızın yerleştirileceği depoda yeterli alan olup olmaması sizin için önemli bir nokta olmalıdır.

• Taşıma sırasında yeterli deneyime sahip olmayan, profesyonel olarak bu hizmeti vermeye hazır duruma gelmemiş personel, eşyalarınızı daha depoya girmeden zarara uğratabilir. Depolama için hizmet alacağınız firmanın profesyonel olarak bu işi yapan, uzun yıllar deneyimli bir ekipten oluşan şirketler olmasına dikkat etmelisiniz.

• Eşyalarınızın yerleştirileceği depolar böcek, haşere, fare gibi eşyalara zarar verebilecek hayvanlardan ne kadar korunaklı olduğu önemli bir husustur. Bu konuda eşyalarınızın güvenilir olduğundan emin olacağınız depoları ve depolama işi yapan şirketleri tercih etmelisiniz.

• Fiyat konusunda şeffaf olmayan, çok ucuza hizmet veren ya da anlaşılan fiyata her zaman ekstra maliyet çıkarma girişiminde bulunan firmalarla çalışmamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Yaşam alanınızda her gün iç içe olduğunuz eşyalarınız sizin için önemli olmalıdır. Bu noktada mutlaka işini bilen şeffaf kişilerle çalışmalısınız.

Sarıyer Arşiv Depolama Firması İçin Neden Axanak Depolama’yı Tercih Etmelisiniz?

Arşiv Depolama ve insanların ihtiyaç duyduğu tüm depolama seçeneklerinde 1994’ten beri profesyonel olarak en üst kalitede hizmet veren, ekibini her zaman titizlikle seçen ve ekip üyelerine her türlü eğitim olanağı sunan, ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için tüm teknolojik seçenekleri bünyesine katmaktan geri kalmayan tek bir firma vardır: Axanak Depolama. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmak Axanak için vazgeçilmez ilkedir. İstanbul, İzmir, Ankara’nın tamamında olduğu gibi Sarıyer ‘da da depolama konusunda en iyi seçenek olmamızın sebepleri vardır.

Axanak Depolama
Axanak Depolama

Axanak Depolama, en büyüğü Gebze’de 8000 m2 kapalı, 1200 m2 açık alandan oluşan pek çok depoya sahiptir. Ankara ve İzmir’in çeşitli bölgelerinde ve İstanbul’da Ataşehir başta olmak üzere pek çok lokasyonda geniş ve teknolojik depo alanlarımız bulunmaktadır. Bu depolara ihtiyaç duyduğunuz tüm eşyalarınızı nakliyesinden, tekrar çıkış işlemlerine kadar bütün süreci profesyonel şekilde yürütmekteyiz.

Ücretsiz olarak depolama Hizmeti için expertiz hizmetimizden başlayarak, depo planlaması oluşturma, yeterli alanı sağlama, eşyalarınızın güvenliği için alınacak standart önlemler, nakliye, depolama ve tekrar çıkış nakliyesine kadar tüm süreçte profesyonel ekibimiz en titiz ve hijyenik şekilde çalışmalarını yürütmektedir.

Tüm eşyalarınız en yüksek kalitede üretilmiş özel depolama ambalaj ve paket ürünleriyle korumaya alınır. Bu ürünler aynı zamanda rutubet önleyicidir. Kırılacak ya da çizilecek ürünleriniz titizlikle paketlenir ve bu şekilde depolama alanında istiflenir. Tüm eşyalarınız sözleşme nüshasının arka kısmına personel tarafından kaydedilir. Bu kayıtlarda eşyalarınızın konumu da yer alır. Siz bir eşyanızı almak istediğinizde onun yeri bellidir ve diğer eşyalara kesinlikle zarar gelmeden o eşya size teslim edilebilir. Depolarımız yangına karşı söndürme sistemi ile korunur ve güvenlik ekibimiz tarafından 7/24 güvenlik kameraları aracılığıyla izlenir. Eşyalarınız depolarda yerle bağlantısı kesilerek depolanır. Ahşap ve zararsız zemin ekipmanları kullanılır.

En İyi Depolama
En İyi Depolama

Depolama fiyatları ve süreçle ilgili detaylı bilgi almak, bizimle tanışmak için hemen iletişime geçebilirsiniz.